Call
Close
Close
Зв'яжіться з нами
Телефон реєстратури

ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА
КНП "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" м. Чернівці

Лікувальне
відділення №1
Лікувальне
відділення №2
Ортопедичне
відділення
Лікувальне відділення № 1
Завідувач відділення Кушнір Наталія Іванівна, лікар-стоматолог терапевт з вищою кваліфікаційною категорією, телефон (0372) 52-46-64. Очолює відділення з 2005 року.

Основні напрямки роботи:

надання невідкладної стоматологічної допомоги при гострих болях, лікування захворювань твердих тканин зубів, слизової оболонки порожнини рота, пародонту, санація ротової порожнини, стоматологічне обслуговування пільгової категорії населення, видалення зубів, амбулаторні операції на щелепно-лицевій ділянці.
Лікувальне відділення № 2
Завідувач відділення Данилків Лідія Іванівна, лікар-стоматолог терапевт з вищою кваліфікаційною категорією, телефон (0372) 52-46-64. Очолює відділення з 2020 року.

Основні напрямки роботи:

надання невідкладної стоматологічної допомоги при гострих болях, лікування захворювань твердих тканин зубів, слизової оболонки порожнини рота, пародонту, санація ротової порожнини, стоматологічне обслуговування пільгової категорії населення, видалення зубів, амбулаторні операції на щелепно-лицевій ділянці.
Ортопедичне відділення
Завідувач відділення Кошеланик Сергій Павлович, лікар-стоматолог- ортопед з вищою кваліфікаційною категорією, телефон (0372) 52-43-81. Очолює відділення з 2005 року.

Основні напрямки роботи:

зубопротезування металевими, металопластмасовими та металокерамічними коронками і місткоподібними протезами, частковими і повними знімними конструкціями, протезування на імплантатах.
Терапія
Безумовно, найбільш популярним напрямком є терапевтична стоматологія. Терапевтичне лікування є фундаментом, основою, без якої неможливе проведення якісного протезування, пародонтологічного лікування. Від того, наскільки якісним буде цей фундамент, багато в чому залежить кінцевий результат лікування. Лікарі-стоматологи-терапевти міської стоматологічної поліклініки допомагають нашим пацієнтам позбавитись від захворювань зубів та тканин пародонту.

Уся діяльність лікарів-стоматологів-терапевтів поліклініки в першу чергу спрямована на профілактику стоматологічних захворювань. З цією метою лікарі проводять усі необхідні лікувально-профілактичні заходи, в тому числі, навчання індивідуальної гігієни.

Використовуючи сучасну стоматологічну апаратуру та обладнання, а також матеріали й інструменти провідних європейських фірм, лікарі-терапевти мають можливість не лише вміло та своєчасно лікувати загальновідомі захворювання твердих тканин зуба, а й виконувати високоестетичні реставрації. Впровадження новітніх технологій дозволяє відновити анатомічну форму та колір зуба, або провести реконструкцію зубного ряду з повним відновленням косметики та функції без наступного протезування.

Метою ендодонтичного лікування є збереження ураженого зуба і запобігання розвитку запальних процесів на верхівці кореня. Лікарями-стоматологами-терапевтами поліклініки застосовується техніка механічної та біологічної обробки кореневих каналів обертовими інструментами з нікель-титанового сплаву.

Для контролю якості лікування, особливо після пломбування кореневих каналів, обов`язково проводиться рентгенологічне обстеження на самому прогресивному та сучасному обладнанні: радіовізіографі та ортопантомографі (виробництва Фінляндія).

Поряд з ортопедичними методами відновлення цілісності зубощелепової системи, існує альтернативний метод, який дозволяє лікарю надавати пацієнтам кваліфіковану допомогу. На терапевтичному прийомі це – прямі реставрації, реконструкції фронтального та бокових відділів зубощелепової системи, виготовлення адгезивних місткоподібних конструкцій з використанням скловолоконних систем.

У комплексному лікуванні захворювань тканин пародонту для усунення місцевих подразників наші лікарі-пародонтологи використовують п'єзоелектричні та ультразвукові скейлери з подальшим лікуванням системою «Вектор» (Німеччина).

Скорочений перелік медичної допомоги, яку надає лікар-стоматолог-терапевт:

  • консультація;
  • постановка пломби із склоіономерного цементу;
  • постановка пломби із композитного матеріалу хімічного твердіння;
  • постановка пломби із композитного матеріалу світлового твердіння;
  • реставрація зубів;
  • зняття зубного каменю ультразвуковими апаратами;
  • лікування тканини пародонту системою «Vector»;
  • шинування зубів та відновлення зубного ряду за допомогою адгезивних систем;
  • розробка кореневих каналів підвищеної складності ендодонтичними інструментами з нікель-титанового сплаву;
  • фіксація декоративних зубних прикрас.
Хірургія
В хірургічному кабінеті поліклініки працюють лікарі-стоматологи-хірурги вищої та першої кваліфікаційної категорії. Проведений євроремонт та оновлена матеріально-технічна база. У поліклініці надається високо-кваліфікована хірургічна допомога всім категоріям населення міста та області, в тому числі – амбулаторні оперативні втручання.

  • Просте та складне видалення зуба.
  • Видалення зуба з використанням слизово-періостального клаптя, випилювання фрагмента кортикальної пластинки альвеолярного паростку.
  • Розкриття абсцесу, дренування.
  • Видалення доброякісних новоутворень (папілома, фіброма та інші).
  • Видалення епулісу з росткової зони.
  • Розтин та резекція капюшону.
  • Гемісекція.
  • Цистектомія з резекцією верхівки кореня.
  • Цистотомія з резекцією верхівки кореня.
  • Резекція верхівки кореня.
  • Вестибулопластика.
  • Первинна хірургічна обробка рани.
  • Пластика вуздечки язика та губи
  • Коагуляція ясен.
  • Припинення кровотечі.
  • Альвеолотомія (закрита та відкрита).
  • Зняття шин та швів.
  • Видалення фолікулярних та ретенційних кіст.
  • Видалення мігруючої гранульоми обличчя.
  • Вскриття пародонтального абсцесу.
  • Кюретаж пародонтальних кишень.
  • Гінгівектомія.

При комплексному лікуванні захворювань пародонту, використовується методика направленої регенерації кістки за допомогою остеопластичних матеріалів та колагенових мембран.
Ортопедія
Ортопедична допомога в міській стоматологічній поліклініці надається ортопедичним відділенням, що нараховує 14 посад лікарів-стоматологів-ортопедів, з них 4 лікаря з вищою кваліфікаційною категорією.

У всіх кабінетах проведені сучасні ремонти та повністю оновлено всю матеріально-технічну базу, що створює сильну конкуренцію багаточисельним приватним стоматологічним структурам.

В зуботехнічних лабораторіях повністю оновлені робочі місця зубних техніків. Для цього було закуплено 25 зуботехнічних столів новітнього зразка. В поліклініці функціонує потужна ливарня, оснащенна індукційною ливарною установкою, що дозволяє відливати дуже точні деталі зубних протезів.

Потужність ливарні дає можливість забезпечити ортопедичне відділення поліклініки необхідною кількістю якісно відлитих деталей зубних протезів. Складні зубні протези неможливо виготовити без сучасного фрезерувального станка, який і був придбаний поліклінікою в 2010 році.

В ортопедичному відділенні стоматологічної поліклініки надається високо-кваліфікована ортопедична допомога всім категоріям населення міста всіма видами протезування. Поліклініка є єдиним стоматологічним закладом міста, що в повному обсязі надає ортопедичну допомогу пільговим категоріям населення в межах незначного бюджетного фінансування. Разом із цим, широко застосовуються найсучасніші дороговартісні методи зубного протезування, серед них:

  • металокерамічні зубні протези;
  • бюгельні зубні протези з фіксацією на замкових кріпленнях (аттачментах);
  • еластичні знімні зубні протези за технологією «Valplast»;
  • протезування на імплантатах.
Рентген
В КМУ "Міська стоматологічна поліклініка" відкрито новий кабінет - кабінет радіовізіографії. Радіовізіографія - це електронний прилад, що дозволяє робити знімки зубів на спеціальний датчик, який передає зображення в комп'ютер. Це дозволяє бачити ренгенівське зображення зубів на моніторі комп'ютера в режимі реального часу. Для цього поліклінікою було придбано сучасне обладнання: рентгенівський апарат, датчик з комп'ютерною програмою, комп'ютер з монітором, а також проведена комп'ютерна мережа, що дозволяє робити знімки в рентгенкабінеті, а переглядати їх на комп'ютерах, які стоять на робочих столах стоматологів.
У візіографа є дві істотні переваги.
По-перше, істотно знижується променеве навантаження на пацієнта, оскільки чутливість датчика вища, ніж рентгенівської плівки, а саме: за рахунок зменшення часу експозиції, в середньому, з 0,8 сек до 0,08 сек променеве навантаження знижується в десятеро.
По-друге, велике і контрастне зображення зуба на екрані комп'ютера значно краще сприймається стоматологом, ніж маленький і розмитий знімок на рентгенплівці.
Крім цих переваг, існують ще декілька привабливих моментів у використанні радіовізіографа, а саме:
- висока швидкість здобуття зображення;
- висока інформативність знімків;
- можливість комп'ютерного поліпшення якості знімка;
- можливість виміру довжини кореневого каналу;
- можливість збереження знімків в пам'яті комп'ютера;
- швидкий пошук попередніх знімків пацієнта;
- можливість зберігання знімків разом з картою пацієнта;
- можливість передачі знімків по комп'ютерній мережі;
- можливість архівації великої кількості знімків.
Все це дає можливість стоматологові детально контролювати весь процес лікування, отримувати швидко якісні знімки, а пацієнтові створює комфортні і безпечні умови перебування в лікувальному закладі.
Форма зворотнього зв'язку
Якщо у Вас є запитання, зауваження чи побажання - Ви можете залишити Ваше повідомлення в даній формі.
Наші контакти:
Комунальне некомерційне підприємство
"МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА"

м. Чернівці
вул. Університетська, 34
0372 52 46 64